Tanınmış Soğuk Hava Deposu

Firmamızın mevcut tesisimizde bulunan farklı büyüklükteki soğuk hava muhafaza tesislerine ilaveten yapılmış olan 3.500 m2 lik ek tesisimizle hizmetinizdeyiz.

Tanınmış olarak soğuk hava tesisiniz 24 saat hizmet vermekte olup, kullanıcılarımıza forklift hizmetinin yanı sıra çalışma alanları da tahsis etmektedir.

Muhafaza edilmesi durumunda risk grubunda bulunan meyve, sebze, narenciye, süt ürünleri, et ve tavuk gibi ürünlerinizin daha sağlıklı ve uzun süreli muhafaza edilebilmesi için bilgisayar kontrollü raporlama yapılmaktadır.

Tesislerimizde kullanılan tüm cihaz ve ekipmanlar en son teknolojik imkanlara göre tesis edilmiştir.

Soğuk ürün muhafaza odalarımızın bir kısmı -25 dereceden başlayarak her türlü ısıl derecelendirme işlemleri için muhtelif derecelerde çalışmaktadır.

Soğuk Hava Tesisimizin güvenliği, 24 saat esasına göre olup, güvenlik görevlileri ve kameralarla sağlanmaktadır.

Tesislerimizde muhafaza edilen ürünlerimizin zarar görmemesi için, elektrikteki voltaj dalgalanmalarına veya elektrik kesintilerine karşı tedbir amaçlı sisteme entegreli otomatik devraye giren jeneratör mevcuttur.

Soğuk muhafaza odalarının tamamında zemin özel izolasyonlu hijyenik malzemeler ile döşenmiştir. Tavan ve duvarlar yanmaz 1. sınıf özel izolasyon panelleri ile kaplanmıştır.

Tesisimiz ve tesisimizde muhafaza edilen tüm ürünler ve bunun yanı sıra 3. kişilere ait tüm emtialar, her türlü riske karşı sigortalıdır.